Eğitimde Fikir Sahibiyiz

Hakkımızda

Sevgili öğrenciler, Değerli Veliler ve Saygıdeğer Meslektaşlarımız;

Fi yayınları ailesi olarak 2017-2018 Eğitim – Öğretim yılında “Matematik ve Fen Bilimleri Sınavları” na yardımcı kaynak kitap olarak sizlerin yanında olduk.

Bu süreçte internet sitelerinde ve tüm seçkin bayilerimiz ile YENİ NESİL kitaplar kategorisinde en çok satanlar sırasında ilk sıralarda yerimizi aldık.

2023-2024 Eğitim – Öğretim sezonunda ortaokul düzeyinde gönül rahatlığıyla kullanacağınız güncel soru bankaları ve etkinlik kitaplarımızla sizlerin yanındayız. Kitaplarımızı güncellenmiş Milli Eğitim Bakanlığı Öğretim Programına %100 uyumlu ve okullarımızda okutulan ders kitaplarıyla paralel olarak yeni sisteme uygun soru tarzları ile hazırladık.

Bu doğrultuda sizlerin değerli görüş ve fikirleriniz bizim için çok önemlidir. Fi ailesi olarak kendimizi sürekli güncellemek ve oluşabilecek hatalarımızı telafi etmek için görüş ve düşüncelerinizi sosyal  hesaplarımızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Eğitim – Öğretimi uzun bir süreç olarak kabul edip bu zorlu sürecin gerektirdiği gerekli donanım ve yeterliliğe dayanarak ilkeli ve saygın yayınevi anlayışıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Vizyonumuz

Öğrencilere, sınavlarda ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bilgi ve beceriyi hayata da uygulamayı hedef alan özgün, yaratıcı ve nitelikli yayınlar oluşturmak.

Eğitim Anlayışımız

Biz eğitimi bitmeyen bir süreç olarak görüp bilgiyi ezberleyen, anlık kullanım için değil; bireyin kendini gerçekleştirmesi ve hayat duruşunu oluşturması açısından önemli görmekteyiz. Yayınlarımızı da daima bu anlayışla üretmeye, yaygınlaştırmaya ve değerli eğitim camiasına ulaştırmaktır.